Новини

Сучасні тренди проектування та розробки складних комп’ютеризованих систем

Оприлюднено

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

26 жовтня 2020 р. (понеділок) о 16:00 запрошуємо вас на відкриту онлайн зустріч з представниками компанії Unicorn – відомим європейським виробником IT-рішень у сферах енергетики, промислового виробництва та банків.

Тема зустрічі: «Сучасні тренди проектування та розробки складних комп’ютеризованих систем та досвід Unicorn в галузі автоматизації процесів на європейських ринках».

Протягом минулих навчальних років компанія Unicorn проводила ряд теоретичних та практичних занять для студентів ТНТУ, в тому числі й в офісі компанії в м. Тернопіль. Впродовж 2020-2021 навчального року Unicorn планує провести семінари для студентів факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, які навчаються за спеціальностями галузі знань «Інформаційні технології» на тему: «Технології проектування та розробки складних комп’ютеризованих систем з використанням Unicorn Application Framework».

Під час семінарів Unicorn поділиться власним досвідом розробки інформаційних систем та проведе ряд практичних занять, що дасть студентам можливість спробувати свої сили в проектуванні систем на базі нової розробки компанії – Unicorn Application Framework.

Компанія Unicorn забезпечує можливість для студентів з високою успішністю проходження практики, доступ до корпоративних тренінгів та подальше працевлаштування. Студенти-практиканти, які найкраще зарекомендували себе, були працевлаштовані та поповнили ряди проектних команд.

Отже, 26 жовтня 2020 р. о 16:00 чекаємо на ваc у Zoom,

https://zoom.us/j/94314133813?pwd=ajhzblVDcGRxdkVwN0czYyt1Znlodz09 Meeting ID: 943 1413 3813 Passcode: 200574

Коментування вимкнено