Рада роботодавців

Рада роботодавців

Рада роботодавців – дорадчий орган, створений для вироблення стратегії та напрямів провадження освітньої та наукової діяльності університету. Рада роботодавців складається з Експертних рад роботодавців випускових кафедр.
Експертні ради роботодавців – це дорадчо-консультативні органи, що створені на базі випускових кафедрах за відповідними спеціальностями (спеціалізаціями).
Наказ Про затвердження персонального складу Ради роботодавців та Експертних рад роботодавців 4/7-44 від 13.01.2017 та Про внесення змін до наказу 4/7-771 від 14.09.2021
  Експертна рада кафедри кібербезпеки та кафедри комп’ютерних систем та мереж:

Голова – Гловак Сергій Іванович, виконавчий директор Компанії «Goodahead Ltd».

Секретар – Шингера Наталія Ярославівна, к.т.н., доцент.

Члени ради:
  • Чуба Андрій Павлович, директор Тернопільської філії ТОВ «Телесвіт» Компанія «Воля».
  • Бурак Дмитро Васильович, директор ТОВ «АРГОКОМ».
  • Бабій Віктор Васильович, начальник І-го відділу Управління Держспецзв’язку в Тернопільській області.
  • Сорокаліт Віталій Іванович, директор ТОВ «Мелвіс».
  • Грицило Андрій Богданович, директор «Ревок-Спейс».
  • Варавін Антон Валерійович, директор «t-Spark engineering».
  Дивитись Ради роботодавців ТНТУ усіх кафедр. Положення про раду роботодавців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя