Міжнародне співробітництво

National Security Alliance

Кафедра комп'ютерних систем та мереж, у рамках участі в проекті TEMPUS SEREIN ("Modernization of Postgraduate Studies on Security and Resilience for Human and Industry Related Domains") активно приймає участь у роботі Національного альянсу з ком'ютерної безпеки - National Security Alliance. NSA logo Мета Альянсу (NSA) - інтегрувати всю наявну і отриману методичну базу в рамках проекту TEMPUS SEREIN для проведення навчальних і консультаційних послуг в області оцінки кібербезпеки і управління для установ та промисловості, що діють в різних прикладних галузях. Структура альянсу складається з 7 відділень (офісів) які включено у відповідні відділення кожного українського університету з консорціуму. Кожен офіс спеціалізується у конкретній предметній області із відповідним апаратним / програмним забезпеченням та літературою, і, таким чином, несе відповідальність за створення мереж і співробітництво в галузі досліджень і розробок, наукових і промислових партнерів, що діють у відповідній предметній області.