НовиниПідвищення кваліфікації

Викладачі кафедри пройшли курс-інтенсив «TEACHERS’ SMART UP: WINTER PRODUCTIVITY»

Гарант освітньої програми доцент Паламар А.М. пройшов курс-інтенсив для викладачів технічних спеціальностей коледжів та університетів на тему: «TEACHERS’ SMART UP: WINTER PRODUCTIVITY» в обсязі 1 кредиту ECTS, який проходив 23-27 січня 2023 року. Цей курс був рекомендований МОН України. Організатор заходу – освітня платформа, створена міжнародною ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software для обміну знаннями та розвитку ІТ спільноти по всьому світу Sigma Software University у партнерстві з Асоціацією «ІТ Ukraine» та Kharkiv IT Cluster. На курсі розказували про Learning and Development та особливості організації навчального процесу в ІТ компанії. Серед тем курсу:
  • менторинг,
  • комерціалізація власної ідеї,
  • практичні кейси проєктного навчання,
  • створення e-learning курсу,
  • ефективне вивчення англійської мови,
  • сторітелінг тощо.
Курс передбачав онлайн-навчання та практичну самостійну роботу, яка закріпила здобуті знання і навички та допоможе їх з легкістю впровадити у навчальний процес. Отримані знання та навички допомагають гаранту та викладачам кафедри ефективніше організовувати навчальний процес.