ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ З ТОВ «РЕВОРК-СПЕЙС»

24 квітня 2024 р. відбулася зустріч студентів 2 курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» з представниками компанії «Реворк-Спейс» Віталієм Бревусом та Назарієм Мельником.

Під час зустрічі студентів ознайомили з проектами, якими займається компанія, та з можливостями проходження практики і стажування.

Своїм досвідом навчання за дуальною формою здобуття освіти поділився студент групи СІм-52 Назарій Мельник. Він розказав про переваги даної форми освіти та про проект, над яким він працює в рамках кваліфікаційної роботи магістра спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Назарій продемонстрував переваги сервісу GitHub для планування проекту та спільної роботи над кодом. Він звернув увагу, що функціональність платної підписки GitHub Enterprise безкоштовна для студентів ТНТУ завдяки участі університету в ініціативі GitHub Campus Program.

Найбільш активні та допитливі студенти отримали чудові сувеніри від компанії «РЕВОРК-СПЕЙС».