ТНТУ успішно реалізує співпрацю з європейськими університетами

Завдяки підтримці уряду Литовської Республіки, Каунаського технологічного університету та активній роботі відділу міжнародного співробітництва Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримав додаткові 10 грантів в рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА107 для студентів університету усіх спеціальностей. Що дало можливість нашим студентам з Факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії (Величко Діана – студентка 4 курсу та Коношенко Ярослава – студентка 2 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія») та студентам Факультету економіки та фінансів розпочати стажування за програмою академічної мобільності Еразмус+ у Литовському університеті вже цього навчального року. Віримо, що такі можливості від наших закордонних партнерів стануть хорошою традицією.