Студентка Діана Величко про програму Ерасмус+

«Цього семестру я навчаюсь за програмою академічної мобільності в Каунаському технологічному Університеті (Литва). Минулого року я вже навчалась в Університеті Валенсії (Іспанія) за цією програмою.

Я щаслива, що завдяки участі у програмі, я отримала безліч нових вражень, щирих друзів та незабутніх подій.

Я вдячна за можливість порівняти навчання в Україні та в різних країнах Європи, за неоціненний досвід, який я отримала завдяки програмі, а також за можливість поринути в іноземну культуру на кілька місяців! Зокрема, дякую за велику підтримку українців у такий непростий час!🇺🇦

Моя порада всім, хто бажає стати справжнім Еразмусівцем: не бійтеся пробувати, експериментувати та проявляти ініціативу!»