Випускниця ТНТУ стала стипендіаткою програми ім. фулбрайта 2023-2024

Діана Величко – випускниця Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, стипендіатка Програми ім. Фулбрайта 2023-2024, навчається  на магістерській програмі зі штучного інтелекту (MS Study in Artificial Intelligence at Rochester Institute of Technology, Rochester, NY).

“Завдяки програмі імені Фулбрайта я здобула унікальний шанс  навчатися у США. Освіта в Рочестерському технологічному інституті вражає якістю та підходами до навчання, оскільки тут створено освітнє та культурне середовище з неймовірними можливостями для зростання та розвитку. Хоча навчальний процес дуже насичений і вимагає виконання великої кількості завдань, варто зазначити готовність професорів та асистентів допомогти студентами та підтримати їх в досягненні цілей. Це сприяє набуттю глибоких знань та навичок за спеціальністю.

Вже перші тижні в Рочестері  принесли безліч неймовірних вражень. Мені дуже сподобалась атмосфера відкритості в США. Тут я зустріла людей з усього світу з різним досвідом. Дякую Програмі імені Фулбрайта за цю надзвичайну можливість”.