Викладачі та студенти кафедри взяли участь у семінарі з академічної доброчесності, який відбувся 2 жовтня на базі Науково-дослідної частини Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Участь в якому взяли спікери:

• Павло МАРУЩАК — д.т.н., проф., проректор з наукової роботи ТНТУ
    Тема виступу: Академічна доброчесність, як основа студентоцентрованого підходу до навчання.
  • Катерина КОЗАК — к.т.н., доцентка кафедри електричної інженерії ТНТУ та експертка НАЗЯВО
    Тема виступу: Особливості акредитаційного процесу за Критерієм 5 — «Контрольні заходи, оцінювання здобувачів вищої освіти та академічна доброчесність».
  • Ірина МАРТИНЯК — к.е.н., начальниця науково-дослідної частини ТНТУ
    Тема виступу: Особливості перевірки текстів у системі StrikePlagiarism

Здобувачі вищої освіти, а також НПП університету вкотре обговорили базові принципи академічної доброчесності, дотримання яких дозволить забезпечити якісний освітній результат.