ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ТНТУ – УЧАСНИКІВ «ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ ПРОГРАМУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ З CNC: CNC-PROG»

Студентки спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Христина Возьна та Діана Величко взяли участь в «Літній школі програмування обладнання з CNC: CNC-PROG».

Завдяки багаторічній співпраці ТНТУ та Люблінської  Політехніки з 14.09.2022 по 20.09.2022 року 7 кращих студентів факультету інженерії машин, споруд та технологій,  факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії нашого університету  взяли участь у заняттях літньої школи програмування обладнання з CNC.

Проєкт CNC-PROG реалізовується у рамках програми NAWA SPINAKER «Підтримка інституційного потенціалу польських університетів шляхом створення та впровадження міжнародних навчальних програм».

Літня школа програмування обладнання з CNC охоплювала навчання програмуванню та роботі з машинами з цифровим керуванням. Проводилося навчання з використанням комп’ютерних тренажерів системи керування, аналогічних пультовим верстатам та заняття на обладнанні з CNC. Використовувалися найсучасніші інструменти та методи навчання, які відповідають усім світовим стандартам.  За результатами пройденого курсу учасники  отримали  сертифікати, що вказують рівень кваліфікації.

Ми щиро вдячні Люблінській Політехніці за багаторічну співпрацю і підтримку.

Фотозвіт за посиланням:

GALLERY