Студенти відвідали з екскурсією ІТ компанію «ТІ-СПАРК»

Студенти груп СІ-2 та СІ-4, що навчаються за спеціальністю Комп’ютерна інженерія 16.10.2023р. та 17.10.2023р. відвідали з екскурсією ІТ компанію «ТІ-СПАРК». Компанія займається проектуванням електроніки , програмуванням програмного забезпечення та розробкою вбудованого обладнання. Тобто є профільною за спеціальністю Комп’ютерна інженерія.

Екскурсію провів директор компанії «ТІ-СПАРК» Антон Варавін та доцент кафедри КС Юрій Лещишин. Під час екскурсії вони розповіли цікаві аспекти створення вбудованих систем різноманітного призначення та показали як виглядає робота Embedded software engineer та як виглядає випробування вже розроблених систем.

Студенти отримали надзвичайне враження від розроблюваного обладнання та перспективи працевлаштування у компанії що є флагманом розробки вбудованих систем в Україні.