Студентський хакатон на базі Міланської політехніки

З 27 по 30 листопада 2023р. у рамках міжнародного проєкту “Розумне виробництво і підприємництво (Smile)”, на базі Міланської політехніки відбувся студентський Хакатон, в якому взяли участь понад 250 студентів, понад 50 команд. За участь змагалися студенти Гамбурзького технологічного університету, Міланської політехніки та Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. 7 компаній взяли участь у хакатоні, включаючи дві з України: Агрикон та Смарт вагову компанію. Студенти представили креативні рішення для двох челенджів, сформульованих у відеоформаті, демонструючи інтердисциплінарний та креативний підхід. Учасники відчували неабияку енергію та емоції, беручи участь у Хакатоні, де кожен момент став викликом та можливістю зростання. Ментори, у свою чергу, ділилися своїм досвідом та надихали команди до творчих рішень, створюючи атмосферу співпраці та взаєморозуміння.

Бажаємо нашим командам успіху та очікуємо з нетерпінням результатів від журі.