Реалізація міжнародного проєкту академічної мобільності Erasmus+ (KA107) з Нижньодунайським університетом у м. Галац (Румунія)

У рамках реалізації міжнародного проєкту академічної мобільності Erasmus+ (КА107) з Нижньодунайським університетом у м. Галац, представники Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя в період з 3 по 7 липня 2023 р. взяли участь у інтернаціональному тижні, присвяченому різноманіттю та інклюзії. Наша делегація включала Тетяну Вітенько, Галину Крамар, Володимира Яснія, Надію Луцик (доцентка кафедри комп’ютерних систем та мереж), Віталія Мочарського та Людмилу Мороз.

Презентація ТНТУ, яку провела Тетяна Вітенько, була важливою складовою цього заходу. Вона не лише представила загальну інформацію про наш університет і стратегію щодо різноманіття та інклюзії, а й розповіла про наслідки російської агресії в Україні, а також окреслила нове бачення інклюзивного навчання в ТНТУ. Це було надзвичайно важливо, оскільки ми змогли привернути увагу міжнародної спільноти до проблем, з якими стикається наша країна, і продемонструвати нашу визначену позицію щодо інклюзії.

Крім того, учасники мали можливість відвідати освітні та наукові лабораторії та взяти участь у дискусіях щодо майбутньої наукової співпраці в галузях матеріалознавства, будівництва, харчової інженерії, IT та менеджменту. Ці зустрічі дозволили окреслити напрямки майбутніх спільних міжнародних проєктів, включно проєкт 107. Ми були раді обмінятися досвідом з представниками Румунії, Канади, Єгипту, Вірменії, Уругваю, Молдови та інших країн щодо навчання іноземних студентів та культурного обміну.

Цей тиждень мобільності став незабутнім для нас, і ми щиро вдячні колегам з Нижньодунайського університету та всім організаторам за надану можливість. Ми повернулись до ТНТУ з новими знаннями, перспективами та ентузіазмом, щоб продовжувати нашу роботу з розширення різноманіття та інклюзії в нашому університеті. Цей проєкт мобільності ( КА107) став по-справжньому незабутнім досвідом для нас, що розширив наші горизонти й надав нові інсайти.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто брав участь у всіх заходах, та всім, хто підтримує розвиток освіти й міжнародного співробітництва!