Представниця тнту побувала на “Perspektywy Women in Tech Summit 2024”

Студентка спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Божена Мартинович взяла участь у саміті “Perspektywy Women in Tech Summit 2024”, який відбувся 12-13 червня 2024 р. у м. Варшава (Республіка Польща).

“Perspektywy Women In Tech Summit” є наймасштабнішою і найпопулярнішою подією для жінок у сфері технологій та ІТ у Європі. Два насичених дні, сповнених знань і обміну досвідом, 150 чудових спікерів, 60 семінарів і понад 500 індивідуальних наставницьких сесій, а також Ярмарок вакансій із безліччю привабливих пропозицій роботи та галузевих контактів стали фокусом вражень та корисної інформації для нашої учасниці.

На саміті наша студентка збагатилася новими знаннями, отримала цікавий досвід та підвищила свої професійні навички.