Кафедра комп’ютерних систем та мереж готує: бакалаврів, спеціалістів та магістрів  за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія”; Знання та вміння, здобуті випускниками кафедри комп’ютерних систем та мереж, дають змогу розробляти, модернізувати, адмініструвати комп’ютерні системи та мережі найрізноманітнішого призначення та складності.

Застосування практичних навичок у майбутньому забезпечує ефективність розробки локальних і глобальних обчислювальних мереж, різноманітних систем керування та управління автоматизованими процесами, розробки комбінованих комп’ютерних систем і програмного забезпечення для них.

Професор кафедри комп’ютерних систем та мереж,  доктор технічних наук, професор Лупенко Сергій Анатолійович.

Прокоментуй!

You must be Увійти для коментування.