Відкриті лекції кафедри комп’ютерних систем та мереж

На кафедрі комп'ютерних систем та мереж буде проведено відкриті лекції в он-лайн форматі.

7 травня 2021 року (п'ятниця) о 09:30 (ІІ пара) відбудеться відкрита лекція к.т.н., доц., зав.кафедри КС Осухівської Галини Михайлівни з дисципліни: "Методологія та організація наукових досліджень" на тему: "Академічна доброчесність в навчальній та науковій діяльності" для студентів груп СІм-51, СБм-51 (ID: 1388)

12 травня 2021 року (середа) о 09:30 (ІІ пара) відбудеться відкрита лекція д.т.н., проф., проф.кафедри КС Лупенка Сергія Анатолійовича з дисципліни: "Моделювання комп'ютерних систем" на тему: "Нечіткий підхід до моделювання систем" для студентів груп СІ-31, СІс-32, СІс-33 (ID: 5027)

17 травня 2021 року (понеділок) о 08:00 (І пара) відбудеться відкрита лекція к.т.н., доц., доц.кафедри КС Луцківа Андрія Мирославовича з дисципліни: "Програмування мовою Java" на тему: "Графічний інтерфейс користувача" для студентів четвертого курсу (груп СІ-4) (ID: 604)

Надсилайте запит на підключення до відповідного курсу й Вам буде надана можливість відвідати дані заняття.

Запрошуємо усіх бажаючих!