АбітурієнтуНовини

Оприлюднено програми ЗНО-2019

Оприлюднено
МОН затвердило програми ЗНО на цей навчальний рік. Майбутні абітурієнти вже мають змогу розпочати підготовку до тестування.
Для учнів закладів загальної середньої освіти, які у наступному році стануть випускниками, результати ЗНО зараховуватимуться як бали за проходження державної підсумкової атестації. Вони обов’язково складатимуть тестування з 3 дисциплін:
  • української мови та літератури;
  • математики або історії України (на вибір учасника);
  • ще одного предмета із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).
Згідно з наказом №77 Міністерства освіти у науки України «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», ухвалено перелік програм за якими буде проведено незалежне оцінювання у 2019 році.
Програма ЗНО обов’язкової для вступу дисципліни «Українська мова та література»
Програма ЗНО для конкурсних предметів «Історія України» «Математика»
Програми ЗНО для іноземних мов «Англійська мова» «Іспанська мова» «Німецька мова» «Французька мова» «Російська мова»
Програми для STEM-дисциплін «Біологія» «Географія» «Фізика» «Хімія»
На базі затверджених програм уповноважені представники Українського центру оцінювання якості освіти укладають нові тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році. Нагадаємо, зовсім нещодавно стали відомі дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році. Посилання на Освіта.ua: http://osvita.ua Джерело

Коментування вимкнено