Новини

Комп’ютерні інженери отримали чудовий подарунок з нагоди 57-ї річниці університету

2 червня 2017 року, з нагоди святкування 57-ї річниці з дня заснування університету польська компанія «Устронянка» подарувала для університету сучасне комп'ютерне обладнання, а саме високопродуктивні робочі станції (CPU: Intel i3 3300, RAM: 8GB, HDD: 1TB, Video nVidia Quadro, Monitor Philips 22'').

Компанія «Устронянка» є головним партнером університету у проведенні міжнародної практики студентів та одним із найбільших лідерів з виробництва безалкогольних напоїв на ринку Польщі.

Ректор ТНТУ ім.І.Пулюя Петро Ясній та директор компанії "Устронянка" Міхал Божек

Подарунок було вручено Почесним Доктором Doctor Honoris Causa Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, президентом компанії «Устронянка» Miхалом Божеком.

Комп'ютерне обладнання встановлено на кафедрі комп'ютерних систем та мереж у лабораторії 603 "Лабораторії моделювання інформаційних систем та цифрової обробки сигналів" (корпус №1). Обчислювальна техніка дасть змогу покращити якість підготовки фахівців напряму "Комп'ютерна інженерія".

Наявні обчислювальні засоби застосовуються у ході навчального процесу та наукових досліджень кафедри комп'ютерних систем та мереж.

Колектив кафедри щиро дякує Міхалу Божеку за щедрий внесок у підготовку майбутніх фахівців!