НовиниСтудентське життя

Наші студенти стали призерами Всеукраїнського форуму студентів політехнічних університетів

Науково-дослідна робота студентів напряму «Комп’ютерна інженерія» Марківа Василя (група СІ-41), Мисько Віктора (група СІ-41) та Камаєва Василя (група СІ-31) на тему: «Система контролю доступу для розумного будинку» здобула 2 місце в номінації кращий студент з комп’ютерних систем та нагороджена медаллю на Всеукраїнському форумі студентів політехнічних університетів. Форум відбувся 26 - 28 квітня в Міжнародному технологічному університеті «Миколаївська політехніка». Метою форуму було:
  • доведення результатів дослідницької роботи студентів до всеукраїнської спільноти;
  • обмін досвідом, ідеями та здобутками між молоддю, яка представляє різні українські наукові школи;
  • пошук наукових партнерів для отримання міждержавних грантів на проведення наукових досліджень.
Учасники форуму презентували результати власних наукових досліджень за такими науковими напрямами та спеціалізаціями:
  • механічна інженерія (прикладна механіка);
  • транспорт (автомобільний транспорт, автотранспортні технології);
  • інформаційні технології (комп’ютерна інженерія, кібербезпека, комп’ютерні науки та інформаційні технології)
Наші студенти: Марків Василь, Мисько Віктор та Камаєв Василь також нагороджені грамотами за оригінальність наукової роботи з інформаційних технологій, представленої на Всеукраїнському форумі студентів політехнічних університетів. Щиро вітаємо наших студентів  з перемогою та бажаємо їм успіхів, натхнення та нових наукових звершень!