НовиниСтудентське життя

З “розумного” замка розпочинається “розумний будинок” :-)

Василь Марків, студент четвертого курсу напряму Комп'ютерна інженерія,  на освітньому заході для учнів шкіл, який відбувся 3-го листопада 2016 року в нашому університеті,  представив фрагменти системи "Розумний дім" на базі Arduino та низки електронних компонетів. На сьогодні системи "Розумний будинок" набувають все більшої популярності в Україні. Використані  компоненти на базі платформи Arduino є доволі популярними при вирішенні низки інших задач з предметної області Комп'ютерної інженерії. Система, яку представив комп'ютерний інженер Василь, має практичну цінність, а саме:
  • дає змогу керувати електронним замком за допомогою RfID-карти або смартфону (NFC);
  • у залежності від освітленості в приміщенні (часу доби) вмикати освітлення;
  • сигналізувати свою роботу за допомогою динаміка, а також розв'язувати низку інших завдань.
Система викликала жвавий інтерес у гостей заходу. Василь відповів на запитання присутніх та продемонстував усі компоненти створеної ним системи. Зичимо Василю подальших творчих звершень у реалізації власних ідей.