НовиниСтудентське життя

Наукові пікніки у селі Лозова

Студенти кафедри Комп'ютерних систем та мереж прийняли участь в освітньому заході з популяризації прикладної науки - "Наукові пікніки", що проходив у селі Лозова 23-го вересня 2016р.
Учасники наукових пікніків: доцент Юрій Лещишин (посередині), разом із магістрами Андрієм Калинюком та Юрієм Брегіном
Наукові Пікніки - це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України. Дані освітні заходи базуються на адаптованому до реалій України, майже двадцятилітньому досвіді едутейнменту (edutainment) Польщі. До пікніків залучаються спеціалісти, науковці, ентузіасти, які діляться своїми знаннями з публікою.
На пікніках не подається теорія, а в легкій та розважальній формі розкриваються таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки.
Місією даного проекту є "Зацікавити українців до науки!"
Комп'ютерний інженер, магістр кафедри Комп'ютерних систем та мереж Юрій Брегін
Цей проект підтримує Міністерство освіти та науки України.
Магістри кафедри Андрій Калинюк та Юрій Брегін продемонстрували учням базові навички, які використовуються для організації комп'ютерних мереж.
Практичні навички організації комп'ютерних мереж
А також організували веселий конкурс-головоломку по складанню послідовності клавіш клавіатури.
Веселі головоломки