НовиниСтудентське життя

Комп’ютерна інженерія + Англійська мова = Професіоналізм

У рамках започаткованого Британською радою проекту «Англійська мова для університетів» на кафедрі “Комп’ютерних систем та мереж” проведено освітній захід з метою популяризації вивчення англійської мови студентами першого курсу спеціальності Комп’ютерна інженерія. Проект «Англійська мова для університетів» націлений на внесення якісних змін у рівень володіння англійською мовою як викладачів, так і  студентів вищих навчальних закладів України, що дозволить їм брати активну участь у міжнародних заходах. Тематичний захід “Вивчаймо англійську разом”(Let’s learn English together)” пройшов під девізом “Computer Engineering Skills + English = Professionalism”. Освітній захід був підготовлений викладачами кафедри комп’ютерних систем та мереж Андрієм Луцківом та Наталією Шингерою на основі тренінгу Британської Ради в Україні Academic Teaching Excellence (Майстерність викладання в університетах). В ході проведення заходу було розкрито наступні теми:
  • Важливість володіння англійською мовою в аспекті кар’єрного росту фахівця.
  • Англійська мова як невід’ємний атрибут особистісного росту, як засіб комунікації, освіти та бізнесу.
  • Вивчення англійської мови є цікаве, корисне, недороге та доступне кожному.
  • Вивчати англійську мову можна в рамках одного із багатьох проектів Британської Ради.
  • Тематичні підрозділи сайту Британської Ради є корисним, об’ємним та безкоштовним джерелом інформації для вивчення англійської мови.
  • Ефективні техніки вивчення англійської мови, зокрема засоби активного та пасивного навчання.
  • Важливість командної роботи та навчання.
В ході проведення заходу, доповідачі поділились власним досвідом вивчення англійської мови й проблемами, які виникають на різних етапах самостійного вивчення мови. Метою заходу було акцентування важливості формування навколо себе хорошого освітнього середовища, а саме:
  • пошуку однодумців, які бажають вивчати мову та формування спільноти, яка мотивована особистісно зростати;
  • вибору якісних джерел інформації, зокрема ЗМІ, книг, статей тощо;
  • вибору додаткових засобів навчання, зокрема он-лайн та офлайн курсів;
  • неперервного навчання протягом життя (lifelong learning) й у різних життєвих ситуація (Lifewide learning);
  • соціальної активності.
На завершення заходу, в ігровій формі було продемонстровано важливість роботи в команді для досягнення спільної мети.