Штатні науково-педагогічні працівники

Шингера Наталія Ярославівна

Кандидат технічних наук, доцент,
доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж

Працює на кафедрі комп`ютерних систем та мереж з вересня 2010 року. З 2014 року займає посаду доцента. Курси, які викладає:

Освіта:

У 2007 році закінчила з відзнакою Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, спеціальність "Інформаційні управляючі системи та технології", кваліфікація магістр комп'ютерних наук.

У 2012 році отримала науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю "Математичне моделювання та обчислювальні методи". Тема дисертації «Математична модель для визначення залишкового ресурсу типової зварної ферми при циклічних навантаженнях».

У 2016 році отримала вчене звання доцента.

У тому ж році отримала сертифікат від Британської Ради з результатами проходження Aptis-тесту. Сертифікат підтверджує рівень знання англійської мови С1.

25-29 серпня 2016 року пройшла тренінг від Британської Ради “Academic Teaching Excellence” в рамках проекту “Англійська мова для університетів”. Отримала відповідний сертифікат.

Особиста сторінка науковця на веб-сторінці бібліотеки університету