Новини

Студенти кафедри Комп’ютерних систем та мереж взяли участь в олімпіаді за напрямом “Комп’ютерна інженерія” для спеціальності “Комп’ютерні системи та мережі”.

Олімпіада проходила в у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського 14-18 березня 2016 р.

Тематика конкурсних завдань були обрані таким чином, щоб охопити основні питання, які розглядаються у курсах „Комп’ютерні мережі”, „Комп’ютерні системи”, „Комп’ютерна логіка”, „Організація баз даних”, „Системи управління базами даних” для спеціальності “Комп’ютерні системи та мережі”, а саме:

розрахунок ІР – адрес локальних та глобальних комп’ютерних мереж ;

розрахунок часу та швидкості передачі даних в комп’ютерних мережах;

розрахунок мікрокоманд комп’ютерних систем;

побудова цифрових автоматів та ПЛМ;

побудова простих та складних запитів вибору даних мовою SQL.

Наші студенти:

Юрій Брегін (СІс-41)

Віктор Моліцький (СІ-41)

Віктор Мисько (СІ-31)

Василь Часник (СІ-21)

показали хороший рівень підготовки з дисциплін, на основі яких були складено конкурсні завдання.