Новини

Наші студенти разом із доцентом кафедри Наталією Шингерою прийняли участь у забігу «Університетська миля»

Наші студенти разом із доцентом кафедри Наталією Шингерою прийняли участь у традиційному забігу «Університетська миля» Традиційний забіг «Університетська миля» об’єднала студентів з Тернополя та Івано-Франківська. До заходу також долучились іноземні студенти тернопільських університетів. Такий студентський забіг проходить по всій Україні. Цього року до нього приєдналися більш ніж 20 тис. студентів.
Перед початком забігу на Театральному майдані провели розминку. Маршрут проходив по вул. Руській, вул. Йосипа Сліпого, вул. Листопадовій, вул. Грушевського, вул. Юліуша Словацького, бульвару Тараса Шевченка і Театральному майдані. Дистанція склала 1,6 км.
Разом зі студентами до забігу приєднався заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко та президент Спортивної студентської спілки України Євген Імас.
Планувалося, що забіг зможе зібрати дві тисячі студентів, але охочих знайшлося значно більше.