Проект наших студентів переміг у SDG Hackathon!

11 - 12 листопада SDG Hackathon - Тернопіль об’єднав більше 70 молодих ІТ-фахівців, які бажають розвинути свої навики в програмуванні та працювати над реальними проектами. Команда «C.E.D» студентів четвертого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» у складі Миколи Бедрийчука, Романа Волянського, Василя Дармограя, Христини Недільської та Валентина Судомира перемогла у SDG Hackathon – Тернопіль.
Запропонований нашими студентами проект «Розумний пішохідний перехід» дозволить зменшити аварійність на дорогах шляхом облаштування пішохідних переходів «розумним» освітленням, можливістю оповіщення як водія про наявність пішохода, так і пішохода про наближення транспортного засобу та його швидкість.
Слід зазначити, що юні комп’ютерні інженери запропонували та втілили свою ідею у діючому макеті всього лише за 24 години.
Щиро вітаємо наших студентів з високою оцінкою їхньої роботи та бажаємо подальших успіхів, натхнення та нових звершень!
Загалом студенти кафедри прийняли участь у чотирьох командах конкурсу.
Випускник кафедри та директор компанії Crowdin Сергій Дмитришин
Випускник кафедри та директор компанії Dreams Innovative Андрій Дерень