Новини

Наш студент продовжить здобувати освітній рівень магістра в університеті Тарту (Естонія).

Наш студент, випускник освітнього рівня бакалавр Віктор Мисько, який цього року успішно склав іспит з фаху за спеціальністю  "Комп'ютерна інженерія", здобув стипендію на навчання в університеті Тарту (Естонія). Віктор здобуватиме освітній рівень магістра інженерії (комп'ютерного спрямування) протягом двох років на денній формі навчання. Для підготовки до вступу в вищий навчальний заклад ЄС наш студент доклав чимало зусиль й цілеспрямованої праці. Варто зазначити, що Віктор Мисько є одним з кращих студентів спеціальності Комп'ютерна інженерія за багатьма критеріями: академічною успішністю навчання, участю в різноманітних освітніх заходах та ініціативах, участю в олімпіадах та конкурсах студентських робіт. Щиро зичимо Віктору успішно пройти наступний етап навчання та самореалізуватись у житті.