Наші студенти – переможці конкурсу “Професіонали майбутнього 2017”

Команда ТНТУ у складі студентів четвертого курсу спеціальності комп’ютерна інженерія: Круць Христини, Мриглода Олега, Марківа Василя, Цапко Андрія та студентки комп’ютерних наук - Митник Олесі посіла друге місце на Всеукраїнському конкурсі «Професіонали майбутнього 2017».

Всеукраїнський конкурс «Професіонали майбутнього» проводиться для студентів профільних ВНЗ напрямку «Телекомунікації».

Мета конкурсу – відродження освітнього та наукового потенціалу країни, використання мобільних технологій в освіті, підготовка молодих фахівців для роботи в телекомунікаційній сфері.

Організатор конкурсу - компанія Vodafone.

Цього року 11 команд провідних технічних вузів України представляли свої роботи на тему: «Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритезації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT».

Щиро вітаємо наших студентів з високою оцінкою їхньої роботи та бажаємо подальших успіхів, натхнення та нових звершень!