603 – Моделювання інформаційних систем та цифрової обробки сигналів

Оприлюднено Оприлюднено в Абітурієнту, Лабораторії

Лабораторія моделювання інформаційних систем та цифрової обробки сигналів (корпус №1, ауд. 603)

2 червня 2017 року, з нагоди святкування 57-ї річниці з дня заснування університету польська компанія «Устронянка» подарувала надсучасне комп'ютерне обладнання для даної аудиторії. Компанія «Устронянка» є головним партнером університету у проведенні міжнародної практики студентів та одним із найбільших лідерів з виробництва безалкогольних напоїв на ринку Польщі.

Ректор ТНТУ ім.І.Пулюя Петро Ясній та директор компанії "Устронянка" Міхал Божек

Подарунок було вручено Почесним Доктором Doctor Honoris Causa Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, президентом компанії «Устронянка» Miхалом Божеком.

Лабораторію обладнано надсучасними робочими станціями (CPU: Intel i3 3300, RAM: 8GB, HDD: 1TB, Video nVidia Quadro, Monitor Philips 22'').

Наявні обчислювальні засоби застосовуються у ході навчального процесу та наукових досліджень кафедри комп'ютерних систем та мереж.

Комп'ютерне обладнання забезпечує комфортну роботу:

• середовищ моделювання інформаційних систем;
  • виконання засобів віртуалізації операційних систем;
  • ресурсоємких засобів розроблення програмного забезпечення: Android Studio (+emulator), Visual Studio + MS SQL Server, компонентів технології JEE-стеку, технологій програмування nVidia CUDA та OpenCL.
Комп'ютерна лабораторія забезпечує викладання дисциплін освітнього рівня "бакалавр" та "магістр", а саме: