Лобур Тарас Богданович

Оприлюднено Оприлюднено в Колектив кафедри

Старший викладач

Лобур Тарас Богданович, 1974 р.н., закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя у 1998 році за спеціальністю "Автоматизація технологічних процесів і виробництв".

Стаж роботи понад 20 років, у т.ч. педагогічної роботи у вищих закладах освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації 15 років. Протягом всього терміну роботи працює у ТНТУ ім. І.Пулюя.

Основні навчальні курси: "Комп’ютерні мережі" та "Надійність, контроль, діагностика та експлуатація ЕОМ".

Керує курсовими проектами з дисципліни "Комп’ютерні мережі" та дипломними роботами та проектами студентів з напряму "Комп’ютерна інженерія" та з спеціальності "Комп’ютерні системи та мережі".

Має понад 30 публікацій, з них 20 наукових, 6 авторських свідоцтв та 2 навчально-методичного характеру. Брав участь у роботі 11 наукових конференціях.

З 2003 року працює викладачем в Регіональній Мережевій Академії Cisco. Викладає за навчальними програмами:

Особиста сторінка науковця на веб-сторінці бібліотеки університету