Штатні науково-педагогічні працівники

Компютерна схемотехніка

Системне програмування

Освіта:

У 2001 році закінчив технічний ліцей ННВК «Світло» і в цьому ж році вступив до Тернопільського державного технічного університету ім. Івана Пулюя, який закінчив у 2007 році. Отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю "Інформаційні управляючі системи та технології". Паралельно отримав освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій".

Одразу після закінчення університету з 2007 р. по 2009 р. – працював на ТОВ «Інтеграл» (м. Тернопіль) на посаді інженера-програміста у відділі системотехніки.

З 2007 р. по 2011 р. – навчався в аспірантурі ТНТУ ім. І. Пулюя.

З 2009 р. по 2011 р. – проходив стажування в Талліннському технічному університеті на кафедрі електроприводів і силової електроніки.

З 2013 р. – працює на посаді асистента кафедри світлотехніки та електротехніки та асистента кафедри компютерних систем та мереж за сумісництвом.

У 2016 р. отримав сертифікат про знання англійської мови на рівні B2 від Британської Ради.

Наукові (практичні) інтереси – розробка приладів та основі мікроконтролерів, програмування мовою Асемблер та С/С++, створення та просування веб-сайтів.