605 – лабораторія «Архітектури комп’ютерів»

Оприлюднено Оприлюднено в Лабораторії
Орієнтована на проведення лабораторних робіт по вивченню апаратного забезпечення комп’ютерних систем. Дана лабораторія оснащена п’ятьма сучасними комп’ютеризованими робочими місцями та шістьма робочими місцями з контрольно-вимірювальними пристроями. Робочі станції об’єднані в одну кафедральну локальну обчислювальну мережу, мають доступ до ресурсів загальноуніверситської мережі та до глобальної мережі Internet.
Стенд вивчення будови ПК
Програмне забезпечення як робочих місць студентів, так і сервера ліцензійне, або відкрите (open source). Крім того, лабораторія оформлена графічним матеріалом і стендом, який складається з комплектуючих реальної робочої станції. Це дозволяє більш наочно представити інформацію по дисциплінах, які в ній проводяться. До основних дисциплін, які проводяться в даній лабораторії входять: архітектура комп’ютерів, периферійні пристрої, фізична електроніка та мікроелектроніка, основи вимірювальної техніки та ІВС, комп’ютерна схемотехніка, комп’ютерна електроніка.
Робочі місця обладнані спеціалізованими однокристальними ЕОМ